Parduok automobilį

Norite greitai parduoti savo automobilį už konkurencingą kainą? Neleiskite pinigų brangiems skelbimų portalams, kur Jūsų skelbimas pasiklys tarp tūkstančių tokių pačių! Užpildykite mūsų paruoštą formą ir vienu mygtuko paspaudimu Jūsų pateiktą informaciją gaus visi mūsų tinklalapyje užsiregistravę automobilių supirkėjai, kurie pasiūlys geriausias ir tarpusavyje konkurencingiausias kainas už Jūsų automobilį.

Dirbame tik su mūsų atrinktais profesionaliais automobilių supirkėjais. Mūsų tinklalapyje užsiregistravę automobilių supirkėjai dirba visoje Lietuvoje, greitai sutvarko pirkimo/pardavimo dokumentus, iškart atsiskaito su automobilių pardavėjais ir savo transportu pasiima automobilį.

Mūsų automobilių supirkėjus domina ne tik naudoti automobiliai, bet ir daužti, po eismo įvykių, be techninės apžiūros ir su kitais defektais.

Pateik užklausą visiems automobilių supirkėjams

    Paspaudus mygtuką Siųsti užklausą, Jūsų pateikta informacija bus nusiųsta visiems mūsų tinklalapyje užsiregistravusiems automobilių supirkėjams. Jeigu Jūsų pateikta informacija apie parduodamą automobilį juos sudomins, tuomet automobilių supirkėjai susisieks su Jumis formoje nurodytais kontaktais.