Kontaktai

ParduokAuto.com – automobilių supirkėjų tinklalapis, kuriame Jūs galite greitai parduoti savo automobilį mūsų tinklalapyje užsiregistravusiems automobilių supirkėjams. Užpildžius vieną formą laiškus iškart gauna visi automobilių supirkėjai, kurie Jums gali pasiūlyti geriausias kainas, su automobilių pardavimu susijusių dokumentų sutvarkymą ir automobilio išvežimą savo transporto. Ir visa tai Jums nieko nekainuos! Tereikia užpildyti trumpą informacijos apie parduodamą automobilį formą ir su Jumis susisieks patys automobilių supirkėjai. Jums beliks išsirinkti geriausią pasiūlymą!

Informuojame, kad tinklalapio ParduokAuto.com administracija nevykdo jokių automobilių pirkimų ar su jais susijusių veiksmų. Visą formose asmens užpildytą informaciją el. paštu gauna tinklalapyje užsiregistravę automobilių supirkėjai. Tinklalapis yra tik vieta, kur asmenys, norintys parduoti savo automobilį, gali pateikti užklausas automobilių supirkėjams ir tinklalapio administracija jokios atsakomybės už įvykusius/neįvykusius pardavimus ar su tuo susijusius veiksmus neatsako.

Automobilių supirkėjus, kurie nori gauti laiškus apie parduodamus automobilius arba reklamuotis mūsų tinklalapyje, kviečiame susisiekti su mumis el. paštu reklama@parduokauto.com.